banner257

Başkan Büyükkılıç, Esentepe Halkı İle Beraber

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, teknik ve yatırımcı birim Müdürleri ile birlikte Cuma namazı sonrası Esentepe Mahalle semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi Esentepe Bölgesine 2018 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Büyükkılıç, Esentepe Halkı İle Beraber

Esentepe Mahallesini gezen ve gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Esentepe Mahallesi’nin yeni yapılanmaya başladığını planlı bir imarlaşma ve modern yapıları ile önemli bir semt olacağını söyledi. Taha carım Bulvarının bu semtte bir hareketlilik ve misyon kazandırdığını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Esentepe şehrin batı bölümünde sanayi alanları ile şehir merkezi arasında adeta geçiş bölgesi olduğunu bu durumu avantaja dönüştürerek hak ettiği yeri alacağını kaydetti.

Alt yapısı ile bütünleşen mahalleler

Melikgazi İlçesinin çok merkezli bir şehir planlaması gerçekleştirdiğini ve Esentepe bölgesinin kendi kendine yeten bir ekonomik ve sosyal her türlü yapı ve kolaylığın bulunduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç Melikgazi İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Semtler arası hizmet uçurumu bulunmaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruzdedi.

                                                                                             

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER