banner257

Berna Gözbaşı Yolda Kaldı

İstanbul’da yoğun kar yağışına bağlı olarak yolların kapanması nedeniyle yolda kalan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yaptığı paylaşımla İstanbullu yöneticilere tepki gösterdi.

Berna Gözbaşı Yolda Kaldı

Yukatel Kayserispor’un İstanbul’da mücadele ettiği ve 3-1 mağlup olduğu Kasımpaşa maçı sonra Başkan Berna Gözbaşı ve Kayserispor yönetimi İstanbul’da kar yağışı sonrası uçuşların ihtal edilmesi nedeniyle Kayseri’ye dönemedi. Başkan Gözbaşı, kapanan yollar sebebiyle İstanbul’daki evine de 1,5 saat yürüyerek ulaşabildi. Yolda kaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Gözbaşı, İstanbullu yöneticilere tepki gösterdi.

Kayseri’ye İstanbul’dan daha fazla kar yağdığını fakat yolların hiç kapanmadığını ifade eden Gözbaşı, “İstanbul ana arterler bile kar nedeniyle kapalı. Evime ulaşmak için gece 1,5 saat yürümek zorunda kaldım. Oysa Kayseri’mize daha fazla kar yağar ve yolların kapandığını hiç hatırlamam. Şehrimize hizmet edenleri bir kez daha takdir ettim” ifadelerini kullandı. BGC)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengizhan Çınar
Cengizhan Çınar - 4 ay Önce

İnancın olsun başa geldin geleli bizde aynı tepkiyi veriyoruz ama bi sonuca varamıyoruz. Şimdi kar yağmasa barajlar boş kalacak İstanbullu vatandaşta iki gün idare etsin buna şükretmek lağzım bence. Barajlar boşalır Ekrem İmamoğlu’na bağlanır kar yağar yollar kapanır o bahane adam elindeki olan imkanların en iyisini yapıyor helal olsun

salih mutlu
salih mutlu - 4 ay Önce

politikaya çok hevesliysen akp'ye gir orda konuş. organizede elektrikler kesiliyor çok konuşmak istiyorsan bu kesintilerle ilgili konuş. Madem İstanbul'da sadece karayolları kapalı niye uçaklar kalkmadı. akp hükümetiniz uçakları kaldırsaydı ya..

SIRADAKİ HABER

banner340