banner257

Beyza Döner, Beştepeler Park’ta Kapılarını Açtı

Kayseri manzarasını muhteşem yemeklerle süsleyen Beyza Restaurant, Beştepeler Parkında hizmete açıldı. Yemeklerini beğenmeyen misafirlerinden ücret almadıklarını belirten işletme sahibi Zafer Alpak, ‘’Lezzet garantisi veriyoruz’’ diye konuştu.

Beyza Döner, Beştepeler Park’ta Kapılarını Açtı

Kayseri manzarasını muhteşem yemeklerle süsleyen Beyza Restaurant, Beştepeler Parkında hizmete açıldı. Yemeklerini beğenmeyen misafirlerinden ücret almadıklarını belirten işletme sahibi Zafer Alpak, ‘’Lezzet garantisi veriyoruz’’ diye konuştu.

Kayseri’nin panoramik manzarasını sunan Beştepeler Parkı’ndaki Beyza Restaurant zengin menüsü ve lezzetli yemekleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor. 14 yıldır hizmet sektöründe çalışan Zafer Alpak, Beştepeler Döner Restaurant’ın işletmeciğini devralmasıyla ilgili şunları söyledi: ‘’Nisan ayından beri Kayserili hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Beyza Döner Restaurant olarak Düğün, Nişan, Sünnet, ve Balo gibi özel günlerde hizmetteyiz. Bununla birlikte toplu yemeklerde veriyoruz. Daha önce Final Eğitim Kurumlarına yemek hizmeti sağladık. İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne de 3 sene boyunca yemek hizmeti sunduk. Bu süreçte de verdiğimiz hizmetlerden oldukça memnun kaldılar.’’

Geniş ve zengin menüyle hizmet verdiklerini belirten Zafer Alpak, ''O konuda çok iddialıyız. Bütün mutfaklardan yemek çeşitlerimiz mevcut. Ramazan ayı için örnek vereyim. İnsanları Ramazan menüsü ile sınırlandırmadık. Ne istiyorlarsa hazırladık. Çünkü menümüz oldukça zengin. Bununla birlikte Dubai'de büyük restaurantlarda çalışmış olan ustamız var. Ustamız aslen Kayserili ama 8 sene Dubai'de çalışmış. Ustamızın el lezzetinden ve sunumundan hem bizler hemde müşterilerimiz oldukça memnun.'' dedi.

Sunum konusuna da ciddi önem verdiklerini belirten Zafer Alpak, ''Bizler herhangi bir yere gittiğimiz zaman sunumlara çok dikkat ederiz. Beyza Döner Restaurant olarakta güzel sunum vazgeçilmezimiz. Kayserililerin güzel bir sözü var. Kuş parlağa konar diye. Bizde onun gibi düşünüyoruz.'' dedi.

Beyza Döner Restaurant işletme sahibi Zafer Alpak konuşmasına şöyle devam etti:

'' Düğün aktivitelerini düzenlediğimiz yerin üstünün kapatılması konusunda talepte bulunduk. Bu konu da gerekli çalışmaları da yaptık. Düğünler özel günlerdir. Yüzlerce misafir ağırlıyoruz. Olumsuz hava koşullarından maalesef etkileniyoruz. İnşallah Düğün aktivitelerini düzenlediğimiz yerin üstü kapatılacak.''

Misafirlerin yemek lezzetine hayran kaldıklarını da söyleyen Zafer Alpak, ''Her misafirimiz yemek sonrası memnuniyetini bizlere iletiyor. Bu da bizleri oldukça mutlu ediyor. Yalnız neredeyse her müşterimiz, Porsiyonlarınız çok büyük diye yorumda bulunuyor. Porsiyonlarını tamamlamayıp paket yaptıranlar çok oluyor. Bizim porsiyonlarımız doyurucu.''

Beyza Döner Restaurant'ın 1000 kişilik kapasiteyle hizmet verdiğini belirten Zafer Alpak, '' Yerimiz özel günler için oldukça müsait. Otoparkımızda oldukça geniş. 600 araçlık yerimiz var.'' ifadelerini kullandı.

Son olarak kaliteden asla taviz vermediklerini söyleyen Zafer Alpak, ''Bütün hemşerilerimizi Beyza Döner Restauranta davet ediyoruz. Daha önce gelmeyen hemşerilerimize buradan çağırımız. Buyurun birde Beyza Restaurantın lezzetini tadın. Ve şunu da söylüyorum. Eğer yemeklerimizin lezzetini beğenmezlerse herhangi bir ücret almayacağız. O gün onlar bizim misafirimiz olacak'' diye konuştu.

BEŞTEPELER PARKI - BEYZA DÖNER RESTAURANT -

Adres: Battalgazi Mah. Beştepeler Parkı No:8 Melikgazi - KAYSERİ

İletişim: 0352 347 57 57

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER