banner257

Bir Annenin Yürek Yakan Mesajı!

1 Nisan Perşembe günü Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Belsin 19 Mayıs Mahallesi Ahmet Gazi Ayhan Bulvarı üzerindeki yaya geçidinde bir kaza meydana geldi. Bir otomobil, yaya geçidinden karşı karşıya geçerek markete gitmek isteyen 5 yaşındaki Melik Şükrü Koçer’e çarptı.

Bir Annenin Yürek Yakan Mesajı!

Olay meydana geldikten sonra ağır yaralanan Melik Şükrü Koçer hemen Kayseri Şehir Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. Minik Melik 5 gündür hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Emlakçılık yapan anne Tuğçe Kaya, hastaneden fotoğraf paylaştı.  Tuğçe Kaya, paylaşımın içerisine “Toprağa can veren Rabbim ne olur oğlumu bana bağışla, benim tek yaşama hevesimi elimden alma. Durumu çok ağır dayanamıyorum, Melek oğlum, sana yatmak yakışmıyor, uyan artık ne olur. 5 gündür daha hiç gelişme yok. Allah’ım ne olur iyi haber alayım, oğlum kurtulsun” diye yazdı. Kaya, “Oğluma biri parkta arkadaşları ile oynarken diğer çocuklara ve ona harçlık vermiş. O da sevinçle karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde bir araba çarpmış, ben işte çalışıyordum, duyunca direk hastaneye geldim” dedi. (BGC)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 14:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurten
Nurten - 2 hafta Önce

Ay Allahim tez gunde sifa versin cok zor ben 26 yıl once bir evlâdım 7 yaşında toprağa verdim acım dinmiyorinsAllah tez gunde iyi olur

N. N
N. N - 1 hafta Önce

Çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşAllah. Allah bağışlasın

SIRADAKİ HABER

banner310