banner257

BİRLİK VAKFI’NDAN İYİLİK PROJESİ

Genç Birlik Kayseri Şubesi, Genç Birlik Genel Merkezin destekleri ile Kayseri Yahyalı Çamlıca İlkokulunda öğrencilere Mont, bot, kırtasiye, okuma - boyama kitapları ve spor malzemeleri hediye etti.

BİRLİK VAKFI’NDAN İYİLİK PROJESİ

Öğrencilere kendi yazdıkları geleceğe dair hedefleri ve hayalleri bulunan kağıtlar şanlı Türk Bayrağımız içinde kendilerine hediye edildi. Genç Birlik Kayseri Şube Başkanı Mustafa Ragıp Adıgüzel, “Çok heyecanlandık, öğrenci kardeşlerimize hediyelerini takdim ettik.

Hediye diyoruz çünkü bu nokta çok önemli biz genel merkezimiz hassasiyetiyle tüm okul öğrencisi kardeşlerimiz için geldik. Çamlıca ilkokulu 41 öğrencisi olan Yahyalı İlçemizin en zor ulaşımı olan Aladağlar sinirin da bir mahallemizdir. Geleceğimizin teminatı olan genç öğrenci kardeşlerimizle harika bir gün geçirdik. Hayallerini sorduk, yazdılar bazıları değişecek gelişecektir çoğu bugünkü hedeflerine kavuşacak hedeflerini şanlı Türk Bayrağımız içinde onlara geri verdik.

Farkındalık mesajımız bin yıldır biz bu bayrağı müdafaa ettik ediyoruz, siz genç kardeşlerimiz hedeflerinizi bu vatan bu bayrak uğrunda geliştirin ve gerçekleştirin fakat her ne olursa olsun Türk bayrağımızı asla yere düşürmeyin dedik ve bayrağımız hakkında bilgiler verdik.Birlikte oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdik. Bu yardımlar Genel Merkezimiz desteği ve illerimizin gayretiyle Türkiye'nin her yerinde yapılmaktadır.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet soysal
Mehmet soysal - 3 ay Önce

MaşAllah Mustafa Ragıp Adıgüzel başkanım Allah gücünüzü artırsın hayırların devamını dileriz.

Recep T
Recep T - 3 ay Önce

Birlik Vakfı başkanım Mustafa Ragıp Adıgüzel abi bizim köye de gelin Yahyalı Agcaşar mahlesi Allah hayırlarınızı kabul etsin saygial r

Çamlıcadan Ahmet
Çamlıcadan Ahmet - 2 ay Önce

Anladığım okuldaki tüm öğrencilere hediyeler dağıtmışşınız MaşAllah size MaşAllah Genç Birliğe valla bizim zamanımızda ihtiyacı olanların içindeydik ama bazen dışında olmak isterdik utanırdık, durumu fena olmayanda çocuklar da isterdi, çocuk sonuçta öğretmenler fısıldardı onlara onların durumu yok diye sonuçta her çocuk için zor abicim birde hediye seklınde süper olmuş hayreden getiren emeği geçen herkese teşekkür ederiz. bizim çocuklar sevindi sağolun varolun.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner306