banner257

Bünyan’da Şehit Aileleriyle İftar yapıldı

Bünyan Kaymakamlığı, Bünyan Belediyesi ve Bünyan Devlet Hastanesi iş birliğiyle şehit aileleri için iftar programı düzenlendi.

Bünyan’da Şehit Aileleriyle İftar yapıldı

Bünyan Devlet Hastanesi’nde; Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, Belediye Başkanı Özkan Altun, İlçe Emniyet Müdür Vekili Savaş Özkaya, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Er, Bünyan Devlet Hastanesi Başhekimi Nuri Çakır, İlçe Müftüsü Mahmut Taşyapan ve Kaymakam ile Belediye Başkanının eşlerinin de katılımlarıyla gerçekleşen programda İlçe Müftüsü’nün okuduğu ezan ile iftarlar açıldı.

Şehit aileleri ile birlik ve bütünlük içerisinde geçen iftar programı; dualar okunarak, şehitler anılarak, ailelerle sohbetler edilip gönül birliği kurularak tamamladı.

Program sonrası katılımları için şehit ailelerine teşekkür eden Başkan Altun ve Kaymakam Gülen açıklamada bulundu. Yapılan ortak açıklamada, ‘’Türkiye’mizin kahraman evlatları şehitlerimiz; ülkemizin yapı taşı, birlik ve bütünlüğümüzün en önemli simgeleridir. Kahramanlarımızın aileleri ise bizlerin en kıymetli emanetidir. Bu kapsamda bizlerinde ailesi olan şehit ailelerimizle her fırsatta bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde sürdürüyoruz.

Bizleri de ailesi olarak gören ailelerimize katılımları için teşekkür ediyor, birlik ve bütünlüğümüzün daim olmasını diliyor, bu vesile ile kahraman şehitlerimizi bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz’’ ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner340