banner257

CHP’Lİ KADINLAR SABAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTILAR

CHP Kayseri İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen yürüyüş etkinliği Billur Bağlarında yapıldı. Talas Paraşüt Alanında saat 08.30'da bir araya gelen CHP'li kadınlar dört kilometrelik yürüyüş parkurunda şarkılar eşliğinde yürüdüler. Etkinliğe CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Solak Özer'de katıldı.

CHP’Lİ KADINLAR SABAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTILAR

CHP Kadın Kolları yöneticileri ve üye kadınlar düzenledikleri yürüyüş etkinliği için sabah saatlerinde Talas paraşüt alanında bir araya geldiler. Buradan Billur bağlarına geçen CHP'li kadınlar dört kilometrelik parkurda şarkılar eşliğinde sabah yürüyüşü yaptılar.

CHP Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüdiye Kayabalı Sunu düzenledikleri yürüyüşle ilgili olarak yaptığı açıklama da "Cumhuriyet Halk Partili kadınlar olarak parti çalışmalarımıza bir mola vermek, yorgunluk atmak, moral ve motivasyonumuzu daha da artırmak, halkın iktidarına olan inanç ve kararlılığımızı pekiştirmek için hafta sonu bu yürüyüşü düzenledik. Bundan sonrada fırsat buldukça partili kadınlarımız ve halkımızla doğa etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Billur bağları şehrin içinde olması aynı zamanda doğası bakımından yürüyüş için güzel bir ortam oluşturuyor. Kayseri'nin yakın çevresinde doğa içinde uzun mesafe yürüyüş yapacağımız ortamlar kısıtlı. O nedenle bu gibi doğal ortamların özenle korunması gerekiyor." dedi.

Mevlüdiye Kayabalı Sunu "Bilindiği gibi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 2017 yılında hak, hukuk ve adalet talebi için Ankara'dan İstanbul'a kadar 25 gün süren, 450 kilometrelik Adalet yürüyüşü gercekleştirmişti. Bizler de yüksek bir moral ve motivasyon içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Seçimleri ister sonbahar ister 2023'te yapsınlar yürüyüşümüzü halkın iktidarıyla taçlandıracağız." diyerek sözlerini tamamladı.

Chp'li kadınlar yürüyüşün ardından Talas paraşüt alanında spor öğretmeni gözetiminde sabah sporu yaptılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER