banner311

Erciyes Moto Fest Başladı

Erciyes Moto Fest, dördüncü kez festival ateşinin yanması ile başladı. Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katılım gösterdiği festivalde Yusuf Güney sahne aldı.

Erciyes Moto Fest Başladı

Erciyes yaz mevsiminde sosyal ve sportif aktivitelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kayseri'deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından geleneksel olarak düzenlenen Erciyes Moto Fest,Erciyes Dağı’nın 2 bin 200 metresindeki Tekir Yaylası’nda bulunan çadır kamp alanında festival ateşinin yanması ile başladı.

Erciyes’te bir araya gelen motosikletçiler Yusuf Güney konseri ile doyasıya eğlendi. 5 gün sürecek organizasyonda her gün farklı ünlü isimler sahne alacak.

Türkiye’nin tüm vilayetlerinden motosiklet severlerini bir araya getiren Erciyes Motosiklet Festivali’nde her akşam konserler, yarışmalar, akrobasi şovları ve birçok etkinlik düzenleniyor.

Festival boyunca düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyelerin yanında büyük ödül olarak motosiklet hediye edilecek.

Erciyes Moto Fest’te27 Ağustos Cuma Sancak , 28 Ağustos Cumartesi Ersan Er, 29 Ağustos Pazar Kurtalan Ekspres ve 30 Ağustos Pazartesi günü Zehra Gülüç sahne alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289