banner257

Genç Doktor Sahaya İndi, Esnafla Buluştu

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Kocasinan bölgesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Genç Doktor Sahaya İndi, Esnafla Buluştu

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Kocasinan bölgesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Seçim Bölgesi Kocasinan’da esnafı ziyaretleriyle seçim startını verdi. Sabahın erken saatlerinde Himmetdede mahallesine giden Özvarinli, burada sağlık ocağı,sanayi sitesi, yol ve su sorunlularını dile getiren vatandaşları dinledi, karşılıklı sohbet etti. Ardından İlçe merkezine geçen Doktor Özvarinli,Serceönü’nde ve Sivas caddesi üzerinde faaliyet gösteren balıkçı esnafını ile bir araya geldi.

Özvarinli ”En büyük sıkıntının, ekonominin daralmasından kaynaklandığını düşünüyorum. İYİ Parti olarak biz esnafımıza daha çok önem veren bir anlayışla siyaset yapıyoruz “dedi.

Allahın izniyle, sizlerin desteğiyle Belediye Başkanı seçildiğimizde, Oda başkanlarımızla, muhtarlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle ve kanaat önderlerimizle her ay meclisten önce bir araya geleceğiz. Özellikle küçük esnafın ayakta durması için onların sorunlarına eğileceklerini ifade eden Dr.Özvarinli,”Kocasinan’ımıza uygulayacağımız önemli konuları beraber konuşup, değerlendireceğiz. Kocasinan’ın geleceğini beraber kuracağız. Artık ben yaptım olmayacak. Kararı çoğunluğa göre alacağız ve karar bizim olacak. Odalarımızın en büyük sıkıntılarının,sorunlarının çözümünü sağlayacağız. İlçemizde faaliyet gösteren tüm küçük ve orta ölçekli işletmelerin sorunlarını projelendirip onlarla birlikte çözeceğiz. Amacımız ilçemizin kalkınması, bizim projelerimiz bu bağlamda hazırlanmaktadır.

Mahallelerimizde yeşil alanlara yöneleceğiz. İnsanımızın yaşamını kolaylaştıracak ne varsa zaten bizim projelerimiz arasında var. Her bunu her mahalleye yapacağız. Toplu ve ulaşım konularını da değerlendirmeye alacağız. Uygun olan ve sağlıklı olacağını düşündüğümüz işleri projelendirip, gerekeni yaparız. Biz hizmet için geliyoruz. Halkımızın rahatı, huzuru ve güvenliği için ne gerekiyorsa yaparız” diye konuştu.

Beraberinde partili arkadaşlarıyla birlikte esnaflarla karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulundular. Balıkçı Esnafları ise kendilerini, ziyaret eden Kocasinan Belediye Başkan Adayı Doktor Hasan Sami Özvarinli ve ekibine seçimlerde başarı temenni ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER