Gençlik Meclisi, Özel Öğrencileri Gezdirdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, sosyal sorumluk çalışmaları kapsamında özel çocuklarla birlikte Anadolu Harikalar Diyarı gezisi düzenledi.

Gençlik Meclisi, Özel Öğrencileri Gezdirdi

Gençlik Meclisi üyeleri, özel çocuklar ile birlikte Anadolu Harikalar Diyarı’nda bulunan tematik park, hayvanat bahçesi ve Kayseri Bilim Merkezi’ni ziyaret etti. Etkinlik, düzenlenen gezinin son ayağı olan Su Kayağı Parkı’nda yemek programı ile tamamlandı.

Düzenlenen etkinlikle ilgili açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ramazan Eren “Gençlik meclisi olarak Özel çocuklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliklere çok değer veriyoruz, özel çocuklarımızın Kayseri’deki değerlerle buluşturarak onların sosyal hayata daha fazla katılımı için çalışmaya ve projeler yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Eren, “Etkinliğimizin düzenlenmesinde başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç olmak üzere; özel eğitim kurumları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi ve Su Kayağı Parkı yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz” diyerek konuşmasını tamamladı.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER