Hausen Gayrimenkul Yeni Ofisini Açıyor

Hausen Gayrimenkul ve yatırım hizmetleri, Avrupa'dan sonra Türkiye'deki yatırımlarına Kayseri'de bir yenisini ekledi. Kayseri'de emlak sektörüne yeni bir soluk kazandıran Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri, Kayseri merkezde yeni açılacak merkez ofisi ile sektördeki yerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Hausen Gayrimenkul Yeni Ofisini Açıyor

Merkezi Almanya olan gurbetçi Türkler tarafından kurulan ve Avrupa’dan elde edilen kazançların yatırımlarını Anavatan Türkiye’de değerlendirmeyi kendisine ilke edinen bir kuruluş olan Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri, Mart ayı başında Nato Caddesi'nde Forum AVM karşısında merkez ofisinde Kayseri ve bölge şehirlerine hizmet sunmaya başlayacak. Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri'nin yaptığı yeni yatırımlara ilişkin açıklamada bulunan Firma CEO'su ilhami İlgün, gayrimenkul sektörünün Türkiye'nin itici güce sahip sektörlerinden biri olduğunu vurguladı.

CEO İlgün, Avrupa'dan Türkiye'ye taşınan Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri başarısının Kayseri'de zirve yapacağına inandıklarını belirterek, "Yaklaşık 2 yıldır Kayseri'de sektörün yeni oyuncusu olarak başarımızı kanıtladık. Bu başırının çıtasını yükseltmek ve sektöre yeni soluk getirmek adına girişimlerimizi sürdürüyoruz. İnşallah yakın zamanda, Mart ayı başı gibi Kayseri'nin en büyük gayrimenkul ofislerinden birini tüm bölgenin hizmetine sunacağız. Hazırlıklarımızın son aşamasına geldik. Mart ayı başında geniş protokol katılımı ile açılışını gerçekleştireceğimiz Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri yeni ofisi ile sektöre yeni kazanımlar sunacağız" dedi.

Yeni ofisin birçok fonksiyonu barındırdığını ifade eden İlgün, " Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri olarak Kayseri'de hizmet sunmaya başladığımız günden bugüne sektörün eksiklerini ve ihtiyaçları iyi bir şekilde analiz ettik. Mevcut anlayışın ötesine geçmek adına planlamalarımızı gerçekleştirdik. Yaklaşık 850 metrekare alanda kurulu bulunan yeni ofisimizde VIP müşteri salonları, 50 kişilik eğitim salonu, gayrimenkul danışmanları için özel alanlar ve sosyal alanlar mevcut olacak. Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri yeni ofisi sektörde bu işi yapıyorum diyen tüm emlak danışmanlarına kapılarını açık tutacak. zaman içinde gerçekleştirilecek olan eğitim toplantılarımız da bu anlıyış ile Kayseri'deki gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kişilerin katılımına da imkan sağlayacaktır" dedi. Hausen Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri CEO'su İlgün, yeni ofislerinin kısa sürede hizmete girmesiyle birlikte yeniliklerin de hız kesmeden devam edeceğini vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER