banner257

İl Başkanı Özden Akkışkla Hizmetinde

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, MKYK Üyesi Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Milletvekili İsmail Tamer Akkışla ilçesini ziyaret etti.

İl Başkanı Özden Akkışkla Hizmetinde

Ziyarette konuşan Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ‘’Akkışla ilçemizden artık beklentilerimiz büyük. Gerek hükümetimiz gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımızın verdiği destek ile nelerin yapıldığı ortada bundan sonra bize düşen daha çok çalışmak ve Akkışla’dan daha fazla oy ile seçilmek dedi. Özden, ilçemizde mahalle başkanlarımızı tespit ettik. Artık Akkışla’mızda ne kadar oy alacağımız bir sistemi ortaya koyacağız. Bizler teşkilat olarak üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz. Vatandaşlarımıza neler yaptığımız konusunda bizlerin elini gerek Akkışla Belediye Başkanımız gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız yaptığı çalışmalarla önümüzü açıyor.

AKKIŞLADA DAHA DA YÜKSEK OY ALACAĞIMIZI GARANTİLEMEMİZ GEREKİR

Bu kadar hizmetten sonra inşallah Akkışla’da daha da yüksek oy almak garantisini almak istiyoruz. Gençlik kollarımızda bir yenilenme yaptık. İnşallah Gençlik kolları başkanımızla birlikte burada yeni genç arkadaşlara buraları teslim edeceğiz ve bizden sonra gelecek arkadaşları tayin edeceğiz dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER