banner311

Kiracıoğlu: Hesap Sorulacak!

OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB Başkanı Tahir Nursaçan’a yüklenmeye devam ediyor. Kiracıoğlu, “OSB yeğenlerin damatların çalıştırıldığı bir kurum haline getirilmiştir.”dedi.

Kiracıoğlu: Hesap Sorulacak!

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB Başkanı Tahir Nursaçan’a yüklendi. Kiracıoğlu şunları söyledi: “ Kayseri OSB, yeğenlerin damatların çalıştırıldığı bir kurum haline getirilmiş. Bu işlere ihtiyacınız mı var? Madem yakınlarınıza iş vermek istiyorsunuz kendi fabrikalarınız da iş verirsiniz. OSB’de ehliyetine el konulan şoför mü istersiniz, çizim bilmeyen tasarımcılar mı istersiniz gerçekten çok yazık. Bu arada müsrif başkana sormak istiyorum hangi OSB başkanının 2 şoförü,1 özel kalemi,1 de sekreteri var.

Hangi OSB başkanının 2 milyonluk makam aracı ayrıca VİP minibüsü var? Siz ne bir bakan ne de bir üst düzey bürokratsınız sadece bir OSB yöneticisisiniz, sanayicilerimiz bu müsrifliğin hesabını sizlerden mutlaka soracaktır.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289