banner257

Kocasinan Masa Tenisi Takımı Avrupa Şampiyonası´Nda

Türkiye’yi Avrupa Kupasında temsil edecek olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, Bayanlar ETTU Cup’a 3.turdan katılacak.

Kocasinan Masa Tenisi Takımı Avrupa Şampiyonası´Nda

Türkiye’yi Avrupa Kupasında temsil edecek olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, Bayanlar ETTU Cup’a 3.turdan katılacak. Müsabakalarda topladığı puanlarla ilk 16 takımın arasında yer alan Kocasinan Spor Kulübü Takımı, ilk karşılaşmayı kazanırsa çeyrek final oynayacak. Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ın adını yine Uluslararası camiada duyuracak olan tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Spora ve sporcuya verdiği destekle dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü’nün her alanda elde ettiği başarılar bizleri gururlandırıyor. Özellikle masa tenisi takımımız uluslararası başarılarla tarihe geçiyor. Ay yıldızlı formayı layıkıyla taşıyıp, İstiklal Marşımızı Uluslararası camiada okutturarak, her defasında bizim gururumuz oluyorlar. İnşallah Kocasinan’ımızın ve ülkemizin adını daha nice şampiyonluklarla dünyaya duyuracağız. Gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerek ise şahsım olarak her zaman sporcularımızın yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Bayanlar ETTU Cup’a 3.turdan katılan Kocasinan’ın Masa Tenisi sporcuları Özge Yılmaz, Betül Nur Kahraman ve Kadriye Nur Sarı, 9-10 Kasım 2019 tarihlerinde İtalya’nın Cagliari kentinde rakipleriyle mücadele edecek. Kafileye, Milli Takım ve Kocasinan Masa Tenisi Spor Kulübü Antrenörü Halil adak eşlik edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312

banner296