banner257

Koruma Federasyonu’ndan Örnek Davranış

Kayseri Şehit Yakınları Gaziler ve Korumaya muhtaç Çocuklar Federasyonu tarafından ilçedeki ihtiyaç sahibi okul öğrencilerine verilmek üzere kıyafet yardımı yapıldı.

Koruma Federasyonu’ndan Örnek Davranış

Kayseri Şehit Yakınları Gaziler ve Korumaya muhtaç Çocuklar Federasyonu tarafından ilçedeki ihtiyaç sahibi okul öğrencilerine verilmek üzere kıyafet yardımı yapıldı. Tomarza’da gerçekleştirilen organizasyonda, Şehit Yakınları Gaziler ve Kimsesiz Çocukları Koruma Federasyonu Başkanı Cafer Dalkalı ve yönetim kurulu üyeleri Tomarza’da İlçe Milli Eğitim’de yetkililerle bir araya geldiler.

Federasyon Başkanı Cafer Dalkalı,Derneğin çalışmaları sonucunda toplanan ihtiyaç fazlası kıyafetleri, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere böyle bir proje yaptıklarını söyledi.Ev sahibi Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt ise,öğrencilere destek amaçlı,bu doğrultuda çalışma yapan kurum,kuruşlara ve sivil toplum kuruluşlarına destekleriyle ihtiyaç sahibi öğrencileri sevindirdiklerini ifade etti.

‘ÇOK ANLAMIL BİR DESTEK’

İhtiyaç fazlası olanlardan, ihtiyaç sahibi öğrenciler için toplanan kıyafetler öğrencilere dağıtıldı.Bu konuda emeği geçenlere ve çaba gösteren Federasyon Başkan ve Yönetim kuruluna teşekkür eden ve plaket veren İlçe Milli Eğitim müdürü Mehmet Kurt,”bu yapılanları çok anlamlı bulduk.Desteklerinden dolayı Kayseri Şehit Yakınları Gaziler

Bursa Escort
ve Kimsesiz Çocukları Koruma Federasyonu Başkanına ve Yönetim Kurulu Üyelerine Milli Eğitim camiam,öğrencilerim ve onların aileleri adına çok teşekkür ederim” dedi.

HABER-SELAHATTİN KARAKOÇ

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 07:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310