Milletvekili Baki Ersoy, Nakliyecilere Verdiği Sözü Tuttu

Kayseri’de nakliyecilerin başlattığı eylem sırasında destek sözü veren Kayseri MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, verdiği sözü tutarak Kayseri İline bağlı 5 ilçenin Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlarını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile görüştürdü.

Milletvekili Baki Ersoy, Nakliyecilere Verdiği Sözü Tuttu

Kamyoncular için zorunlu hale getirilecek olan dijital takograf uygulaması ülke genelinde olduğu gibi, Kayseri’de de tepkiyle karşılanmıştı.

Kayseri’de nakliyecilerin başlattığı eylem sırasında destek sözü veren MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, verdiği sözü tutarak Kayseri İline bağlı 5 ilçenin Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlarını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile görüştürdü.

Bakanlıkta yapılan toplantı sonrasında sosyal medya paylaşımı yapan Ersoy; “Nakliyeci kardeşlerimize vermiş olduğumuz sözü tuttuk, Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlarımızı Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan ile görüştürerek dijital takograf uygulaması ile ilgili görüş ve taleplerimizi ilettik. Konunun takipçisiyiz. Sevdamız Kayseri” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312