banner257

“OY VERMEDİM AMA HELAL OLSUN, TAKDİR EDİYORUM!”

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, sosyal medya üzerinden başlattığı Başkan Beyaz Masada uygulamasının dokuzuncusunu gerçekleştirdi.

“OY VERMEDİM AMA HELAL OLSUN, TAKDİR EDİYORUM!”

Başkan yardımcılarıyla birlikte takipçilerinin karşısına geçen Başkan Yalçın, gelen istek ve talepleri dinledi, soruları içtenlikle yanıtladı.

Programa katılan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Yalçın, gelen istek ve taleplerin belediye hizmetlerine yön vermesi açısından önemli olduğuna vurgu yaptı.

OT TEMİZLİĞİ İÇİN YOĞUN TEŞEKKÜR

Yenidoğan Mahallesi’ndeki binaların bahçesinde gerçekleştirilen ot temizliği çalışmalarından dolayı yoğun teşekkür mesajının geldiği programda çeşitli konulardaki istek ve talepler de değerlendirildi. Bir katılımcının “Başkanım ben size oy vermedim ama aldığınız oyların hakkını veriyorsunuz. Çalışmalarınızı takip ediyoruz, helal olsun. Bahçemizdeki otlar biçildi teşekkür ederim” şeklindeki mesajı dikkat çekti.

GECE, ŞİİRLE NOKTALANDI

Başkan Yalçın programı, katılımcılardan gelen istek üzerine şiir okuyarak tamamladı. Geceyi Abdurrahim Karakoç’tan ‘İncinmesin’ ve ‘Gel’ şiirlerini okuyarak noktalayan Başkan Yalçın, kendisini dinleyen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 15:10

Nursena TANRIVERDİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner313

banner314

banner312

banner296