banner257

Özdoğan, Ak Partili Kadınlarla Buluştu

Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan adayı Bilal Özdoğan, Ak Parti Kadın Kolları istişare toplantısına katıldı.

Özdoğan, Ak Partili Kadınlarla Buluştu

Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan adayı Bilal Özdoğan, Ak Parti Kadın Kolları istişare toplantısına katıldı.

İlçe Kadın Kolları tarafından 31 Mart Mahalli idareler seçimleri çalışmaları kapsamında istişare toplantısı düzenlendi. İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen toplantıya,

Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, İlçe Başkanı Ahmet Övüç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Akkadın Sağlamtaş, Belediye Meclis Üyesi Hanife Fitil ve partili bayanlar katıldı.

Toplantıda bayanlara hitap eden ve yaptıkları işin gönül meselesi olduğunu vatan için, millet için, memleket için, Hacılar İlçesi için çalıştıklarını söyleyen Ak Parti Hacılarİlçe Başkanı Ahmet Övüç, sözlerine şöyle devam etti. “İnşallah önümüzdeki seçimlerde de şimdiye kadar olduğu gibi hem partimiz adına, hem memleketimiz adına en iyi şekilde sonuçları alacağız. Tabi Reisimiz kadın kollarına olağan üstü derecede önem veriyor. Kadınlara olağan üstü derecede önem veriyor. Aynısı bizim içinde geçerli, bizde elimizden geldiği kadar olağan üstü şekilde önem vermeye çalışıyoruz. Buradaki çalışmalarımızın daha çok bire bir kişi odaklı, insan odaklı yani böyle bindirilmiş kıtalar şeklinde değil de konsantre, verebileceğimiz mesajları açık, net ve birinci ağızdan samimiyetle görüşmeler, çalışmalar olsun istiyoruz. Ama niyetimiz halis niyetimiz belli rabbim inşallah hepimizi muvaffak etsin rabbim utandırmasın.”

Belediye Başkan vekili ve Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, “Biz bu İlçe için çalışacağız, biz çalışacağız Hacılar kazanacak. Biz daha önce Doğan Başkanımla gerek meclis üyeliğim, gerek Başkan Yardımcılığı dönemim, gerekse son Başkanımın rahatsızlığı dolayısıyla vekaleten yürüttüğüm görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Çıktığımız bu yolda inşallah hep beraber zafer elde edeceğiz. Biz başka adaylar gibi şöyleyiz, böyleyiz değil, biz zaten ortadayız. Biz zaten Ak Parti’nin ve Cumhur ittifakının adayıyız. Yaptıklarımızla da yapamadıklarımızla da ortadayız. Bizim ayaklarımız yere basıyor. Biz bu ilçe için gönül vermek durumundayız. Emek verme durumundayız. Siz de dahil bir kardeşiniz olarak ben, bu partinin bir neferi olarak hiçbir zaman bu yerleri bir gelir kapısı olarak görmedik. Biz gerçekten ekip olarak hep birlikte sizlerle birlikte bu İlçeye ne katarız diye uğraştık. Allah’ın izniyle de bir şeyler kattık. Daha fazla da ne olabilir diye bundan sonrada hep birlikte yöneteceğiz. Gerek yardımcılık döneminde gerekse vekâlet döneminde edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşacağız. Belki yardımcılık döneminde, vekâlet döneminde sizlerle sık bir araya gelemedik. Bu sadece seçim sürecinde kalmasın inşallah ilerleyen süreçte de olayların gidişatına göre seçim sonrasında da inşallah yine bir araya gelelim. Rutin toplantılar yapalım. Hanım arkadaşlarımızın, hanım ablalarımızın istekleri bizim için önemlidir.” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Belediye Başkan Adayı Özdoğan parti yöneticileri ile KAYSO Meclis Başkanı ve Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Özkaya ile İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan’ı ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Saffet Arslan, “Bugün Cumhurbaşkanımız aslında kampanyaların hangi eksende olması gerektiğini ana hattıyla söylüyor, Gönüllere ılık ılık akmak. İhtiyacı olan insanların yanında sevgiyle, kuşatıcı, şefkatle olmak. Bu ana ilke aslına bakarsanız yeterince sayılır. Hacılar halkı sıcacık bir kucaklamayı, samimi bir ilgiyi, hele birazda yetkiliye insanlar onlara muazza muhabbet besler. Bundan karşılık bekler. Mümkünse de elinde olan imkanlarla, imkanı az olana da yardımcı olmakta zaten yakışan bir hareket. Bu Hacılara yetiyor aslına bakarsanız. İnşallah bunu da siz yaparsınız zaten. Bu teşkilatın temelinde o var. “ şeklinde konuştu.

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310