banner257

Özkardaş: Üyelerimiz Değişim İstiyor!

Berberler ve Kuaförler Odası Genel Kurulunu yapacak. Mevcut Başkan Rıfat Alpaslan’ın karşısına Serhat Özkardaş aday oldu. Kayseri Yerel Haber’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler veren Özkardaş,” Hedefimiz meslektaşlarımızın hayat standartlarını yükselterek, mesleğimizin insanların gözünde daha saygın hale gelmesidir.”dedi.

Kayseri Berbeler ve Kuaförler Odasında genel kurul heyecanı yaşanıyor. 20 yılı aşkın başkanlığını yürüten Rıfat Alpaslan’ın karşısına Serhat Özkardaş aday oldu. Kayseri Yerel Haberi Ziyaret eden Özkardaş çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Berberlerin ve Kuaförlerin artık değişim istediğini dile getiren Özkardaş, “ Esnafımızın sorunlarını dinledik ve projelerimizi hazırladık. Projelerimiz çok kabul gördü. Bugüne kadar yapılmayanları yapacağız. Bir eğitim akademisi kurmak istiyoruz.

Berber, Kuaför ve güzellik uzmanları burada eğitimlerini alacaklar. Bir saç show ekibi kuracağız. Uluslararası Türkiye’yi temsil edecek bir ekip kuracağız. Cuma günü esnaflarımızla bir araya geleceğiz. Biz fuarları Kayseri’de düzenlemek istiyoruz. Bütün üyelerimizi bu fuarlara katılsın. Odamız bünyesinde bir futbol takımı kurmak istiyoruz. Durumu iyi olmayan üyelerimizi var. Bunlara her türlü desteği vereceğiz. Eğitim, sosyal ve kültürel anlamda üyelerimize hizmet etmek istiyoruz. Seçildiğimiz takdirde projelerimizi hayata geçireceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2022, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER