Sağlık Çalışanlarına Danışmanlık Hizmeti

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, kamuda ve özel sektörlerde çalışan sağlık ve sosyal hizmetler iş kolundaki üyelerine anayasal haklarını daha iyi bilmeleri ve iş yerlerinde iş barışının sağlanması için hukuki destek ve danışma hizmeti vereceğini açıkladı.

Sağlık Çalışanlarına Danışmanlık Hizmeti

Kayseri’ye Türk- İş Konfederasyonu bağlı Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası kuruldu. Bu kapsamda kurulan sendikada, sağlık çalışanlarına hukuki destek ve danışma hizmeti vereceklerini söyleyen Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kayseri Şube Başkanı Soner Salcanlıer, “Sendikamız her geçen gün örgütlülüğünü güçlenmeye devam ediyor.

Kamuda ve özel sektörlerde çalışan sağlık ve sosyal hizmetler iş kolundaki üyelerimize anayasal haklarını daha iyi bilmeleri ve iş yerlerinde iş barışının sağlanması hukuki destek ve sendikal danışmanlık hizmeti vereceğiz. İstişarelerin yapabileceği, gerekli adımların atabileceği bir aile ortamı oluşturduk.

Burada sen ben yok, biz varız tüm kamu ve özel sektörde çalışan sağlık, sosyal hizmetler iş kolundaki emekçilerimizi sendikamız şubesine bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289