banner257

“Şampiyonlar Kayseri’den Çıkacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, antrenman salonunda sporcularla ve antrenörlerle sohbet ederek, geleceğin şampiyonlarına baklava ikram etti. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın ziyaretinde kamptaki sporculara eşofman ve ayakkabı da dağıtıldı.

“Şampiyonlar Kayseri’den Çıkacak”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak Gençlik Spor Bakanlığı’na verilen Güreş Kamp Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, öğrencilerin antrenmanını izledi ve geleceğin şampiyonlarının Kayseri’den çıkacağını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Güreş Kamp Eğitim Merkezi’ni AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte ziyaret etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’den kamptaki sporcularla ilgili bilgi alan Başkan Memduh Büyükkılıç, bir süre antrenmanları izledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, antrenman salonunda sporcularla ve antrenörlerle sohbet ederek, geleceğin şampiyonlarına baklava ikram etti. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın ziyaretinde kamptaki sporculara eşofman ve ayakkabı da dağıtıldı. Güreş Kamp Eğitim Merkezi’nin Kayseri için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Ülkemizi başarılara götürecek olan bu ekibi tebrik ediyorum. İnşallah burada Avrupa ve dünya şampiyonlarında şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek güreşçiler yetişecek” dedi. Genç güreşçilere eğitimlerini ihmal etmemelerini de tavsiye eden Başkan Büyükkılıç, sporcuların mutlaka yabancı dil öğrenmelerini de istedi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da, sporcusu diri ve iri olan topluluklarda her şeyin daha güzel olacağını dile getirerek, Güreş Kamp Eğitim Merkezi ile Kayseri’nin şampiyonlar yetiştireceğini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, akşam yemeğinde de güreşçilerle birlikteydi. Başkan Büyükkılıç, sporcuların yemeğini bizzat dağıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310