banner257

TİM AKADEMİ İHRACATÇILARLA BULUŞACAK

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM), ihracatçı firmaların strateji, vizyon ve hedeflerini kurgulamaları için hayata geçirdiği "TİM AKADEMİ" Kayserili ihracatçılarla buluşacak.

TİM AKADEMİ İHRACATÇILARLA BULUŞACAK

TİM'den yapılan açıklamaya, 14 Ekim Salı günü kentte gerçekleştirilecek etkinliğe Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Kayseri OSB Başkanı Ahmet Hasyüncü katılacak.

Etkinlikte, Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürü Dr. Halil Bader Arslan "2023 İhracat Stratejisi Genel Vizyonu ve Kayseri Değerlendirmesi" ve Ekonomi Bakanlığı Marmara Bölgesi Müdür Yardımcısı Dr. Yasemin Görüm "2023 İhracat Stratejisi kapsamında Kayserili firmaların yararlanabileceği devlet destekleri" konulu birer sunum yapacak.
Proje'nin çözüm ortaklarının temsilcileri, Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç, HSBC Türkiye Ticari Bankacılık Grup Başkanı Burak Zeylan, UPS Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Teoman Ünal, Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Onur İzci de etkinliğe katılacak. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 15:53

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner266