Vedat Ali Özışık’tan CHP’lilere Sert Tepki!

7 Temmuz’da genel kurulunu yapan Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifinde yeniden göreve seçilen Hüseyin Akay’a CHP’lilerin ziyareti tepkileri de beraberinde getirdi.

Vedat Ali Özışık’tan CHP’lilere Sert Tepki!

Vedat Ali Özışık, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'a hayırlı olsun ziyaretine giden CHP'li heyete tepki gösterdi.

Ziyarette CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gonca Yelda Orhan, CHP Kocasinan Belediyesi Meclis üyesi Orhan Karakoçluoğlu ve Bülent Öcal’ın yer alması tepkilere neden oldu.

Vedat Ali Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da "Dün beni yalıyordu, yalamadan dilleri yalak olmuştu. Bugün FETÖ’cü Hırsızı" diyerek CHP'li heyeti hedef aldı. Paylaşıma yapılan yorumlar da ise " Yalaka Bunlar" ,Vay be adı geçenlere yazıklar olsun", CHP'yi bunlar temsil etmez şemşamer bunlar" gibi eleştiriler yer aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
NURETTİN PARLAK
NURETTİN PARLAK - 2 hafta Önce

ZIYARWT DORUDUR YANLIŞTIR BUNA CHP LILER I KAMUOYU VE PARTILILER KARAR VERİR. YALAMA TABİRİ ÇOK SEVIYESIZ.secim bitti akay kazandı .Şeker çiftçisi bir karar verdi.akay seçildi.HİC KİMSE HADSİZ VE DENSİZ VE CHP ADINI KIRLETEMEZ.ZIYARETİCHP LILER KENDİSI YARGILAR.HERKES HADDİNİ ASMASIN

SIRADAKİ HABER