İl Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları başkanları, il ve ilçe gençlik kolları başkanları katıldı. 


Toplantının gündeminde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri’de düzenleyeceği miting ve yerel seçimler yer aldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri teşkilatları olarak yoğun bir sürece girdiklerini belirterek, bu süreçte herkese önemli sorumluluklar düştüğünü ifade etti. 

Vali Yardımcısı Tekeş, Pınarbaşı Belediye Başkanlığına Atandı Vali Yardımcısı Tekeş, Pınarbaşı Belediye Başkanlığına Atandı


Üzüm, "Bizler bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, dönemimiz için değil gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz. Teşkilatlarımız çalışmalarına devam etmektedir. Asıl amacımız, milletimizin gönlünü kazanmak ve Kayserimize hizmet etmektir. İnşallah Cumhurbaşkanımızı ve Genel başkanımızı çok iyi bir şekilde ağırlayacağız. Onun Kayseri sevdalısı olduğunu biliyoruz. Bu anlamda biz de Kayseri’de Cumhurbaşkanımızı kucaklamaya hazırız" dedi.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ