KÜNYE





   Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ali TÜRKASLAN
kayseriyerelhaber@gmail.com

ali@kayseriyerelhaber.com

Haber Koordinatörü

Ahmet ŞAN
ahmet@kayseriyerelhaber.com

Yazı İşleri Müdürü


Selahattin KARAKOÇ

selahattin@kayseriyerelhaber.com

Muhabir

Kübra HASÇALIK
kubra@kayseriyerelhaber.com

Muhabir
İlyas Can KARAKOÇ
ilyas@kayseriyerelhaber.com


Reklam Müdürü

Merve DİKBAŞ
reklam@kayseriyerelhaber.com

Hukuk Danışmanı

Av. Çağlar ÇELİK
caglar@kayseriyerelhaber.com


Teknik Web Koordinatörü
Okan TÜRKDÖNMEZ
okan@kayseriyerelhaber.com

teknik@kayseriyerelhaber.com


Sitede yer alan köşe yazılarının hukuki sorumluluğu yazarlara aittir.
Yazarın iddiası yazarı bağlar, KAYSERİ YEREL HABER yönetimi sorumluluk kabul etmez.

Yenidoğan Mah. Pazar 1. Sok. Şenevler Apt. C Blok. 4/13 Talas / KAYSERİ

Tel: 0532 680 76 54


Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
2013 © 2017 Kayseri Yerel Haber Tüm Hakları Saklıdır.