ERÜ'ye Yeni Laboratuvar Binası Yapılacak ERÜ'ye Yeni Laboratuvar Binası Yapılacak

KAYMEK tarafından 'Değer Gençlik, Gençliğe Değer' sloganıyla geçtiğimiz dönem hayata geçirilen Değer Gençlik Projesi, bu dönem de yoğun ilgi görüyor. 9. 10. ve 11. sınıfta eğitim gören gençler, toplam 396 saati bulacak eğitimlerde, hemen her alanda kendilerini geliştirme imkânı buluyor.

KAYMEK, alanında uzman eğitmenlerle ve yenilenen içerikleriyle Kişisel Gelişim Atölyesi, Teknofen Atölyesi, Çevrim içi Atölyesi, El Emeği Göz Nuru Atölyesi, Değerler Atölyesi ve Seçmeli Atölye olmak üzere 6 ayrı atölyede 26 farklı branşta gerçekleştirilen eğitimlerle gençlerin geleceklerine değer katarak teknofest ruhunu diri tutuyor.


Ders başı yapan 9. 10. ve 11. sınıfta eğitim gören öğrenciler, haftada iki gün yılda 396 saat ücretsiz olarak faydalanabilecekleri kurslara yoğun katılım gösteriyor. 
KAYMEK, Gençlik Merkezleri’nde ‘Değer Gençlik’ ismiyle yeni bir eğitim modelini hayata geçirerek gençlerin sosyal, sanatsal, kültürel ve kişisel gelişimlerini öncelemek suretiyle akademik gelişimlerine de dolaylı katkı sağlamayı hedefliyor.

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘DEĞER GENÇLİK’ PROJESİNE ÖDÜL

Ankara’da geçtiğimiz günlerde Tam Bana Göre Festivali, Yerel Yönetimler ve Gençlik Projesi Yarışması’nda ödüle layık görülen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘Değer Gençlik’ projesinin kazandırdığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.