Ali Çamlı’dan Sitem!

Kayserispor İkinci Başkanı Ali Çamlı ve Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, basın toplantısı düzenleyerek kulüpteki son durum hakkında konuştu.

Ali Çamlı’dan Sitem!

Kulüp tesislerinde düzenlenen toplantıda konuşan Kayserispor İkinci Başkanı Ali Çamlı, Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı’nın reklama ihtiyacı olmadığını söyleyerek, "Kayserispor’un bundan sonraki geleceğinde çok garanti bir noktaya gitmesi için ne yapılması gerektiyse onun yapıldığını görüyorum. Biz ne yaparsak yapalım bu işin para olmadan dönmesi veya döndürülmesi mümkün değil. Bir şey söylendiği zaman insanlar ‘Biri üzerinden öne taşınması’ gibi algılamasın. Gerçekten Berna Gözbaşı’nın ne reklama, ne etikete ne de öne çıkmaya ihtiyacı yok. Onun verdiği parayı kim verirse ben onun ayağını da elini de öperim, bunu Kayseri adına yaparım. Bu toplantının başında hiç haksızlık etmeden değerli başkanımızın hakkını teslim etmek istiyorum. Bu iş parayla dönüyor. Onun verdiği parayı şahsen ben vermem. O kadar param olsa da vermem ama o verdi. Çünkü aldığı işi başarılı bir şekilde tamamlayıp aldığı görevi en iyi yapmak gibi bir hastalığı var” dedi.

"ALİ NAİBİ İLE YOLLARI BEN AYIRDIM, HİÇ KİMSE BU KONUDA MÜDAHİL OLMADI"

Sportif Direktör Ali Naibi’nin kulüpten ayrılmasını değerlendiren Çamlı, "Ali Naibi ile yollarımızı ayırdık. Onun yönetme ve işlev anlayışı farklı, bizimki farklı. Başka bir şey yok. Bizim koşullarımız uymadı. Ali Naibi’ye ‘sen sportif direktör olarak 7/24 kulüpte duracaksın’ diyorum. O da, ‘ben kulüpte olmadan yönetmek istiyorum’ diyor. Bu tür farklılıklar var. Yoksa kavga ve gürültü gibi bir şey yok. O gittiği yerde inşallah başarılı olacak. Ali Naibi ile yolları ben ayırdım. Hiç kimse bu konuda müdahil olmadı. Ne hocamız ne de Berna başkan. Ben onunla oturdum ve tartıştık. Ben kulübün nasıl yönetilmesi gerektiğini söyledim. O da kendisinin böyle bir stratejisinin olmadığını söyledi” diye konuştu.

" BU İŞİ YAPACAK DAHA İYİ BİRİLERİ VARSA BEN BUGÜN GÖREVİ BIRAKMAYA HAZIRIM"

Sosyal medyada kendilerine sürekli hakaret edildiğinin altını çizen Çamlı, "Ali Naibi burada duruyor, ‘niye duruyor’ diye küfrediyorlar. Gönderiyoruz, ‘niye gitti diye’ küfrediyorlar. Bunu anlamadık. Takım yeniliyor küfür yiyoruz, takım yeniyor yuhalanıyoruz, küfür yiyoruz. Eğer bu işi yapacak daha iyi birileri varsa ben bugün görevi bırakmaya hazırım. Kızım beni arıyor arkadaşlarının ’baban neden bu kadar küfre katlanıyor’ dediğini söylüyor. Yazık arkadaşlar. Sosyal medyadan yapılan küfür bıkkınlık noktasına geldi. Bu şehirde hiçbir iş yapılmaz hale geliyor" şeklinde konuştu.

" SÜREKLİ KÜFÜR YİYORUZ, BU İŞ ARTIK BITKINLIK VERDİ"

Konuşmasında sitem eden Ali Çamlı, Kayseri kamuoyuna çağrıda bulundu. Kayserispor için herkesin bir olması gerektiğini dile getiren Çamlı, “Sürekli küfür yiyoruz. Artık bu bıtkınlık getirdi. Burası bizim babamızın malı değil. Ama Kayserispor’un para sıkıntısı devam ediyor. Bu sıkıntıyı nasıl çözeceğiz onun üzerinde gece gündüz çalışıyoruz. Taşların yavaş yavaş yerine oturmaya başladığını da görüyoruz. Bunun yanı sıra para sıkıntısını da çözersek her şey daha da iyi olacak. Eğer bu işi bizden daha iyi yapacağına inanlar varsa, bu kadar nakit parayı bu kulübe getirecek olursa onların ayaklarını ve ellerini öperim.”dedi.

HABER: DEVRİM ÇALIŞKAN

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289