banner257

Erol Bedir İstifa Etti

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir istifa ettiğini açıkladı. Başkan Bedir istifa açıklamasında ‘’Misyonunu tamamladığını’’ söyledi.

Erol Bedir İstifa Etti

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir istifa ettiğini açıkladı. Başkan Bedir istifa açıklamasında ‘’Misyonunu tamamladığını’’ söyledi.

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan istifa açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

‘’ 2016-17 sezonu devre arasında ilgili herkesin çok iyi hatırlayacağı üzere her açıdan çok olumsuz bir tabloda Kayserispor Başkanlığına getirildim.

Şahsım ve yönetimim olağanüstü çaba gösterdik. Maddi-manevi hiç bir fedakarlıktan kaçmadık. Belli ölçüde şehirden destek aldık, taraftarlarımız hep yanımızda oldu. Hele hele lokomotif grup Kapalı Kale’nin iyi günde, kötü günde hep bizimle olduğunu görmek bize ayrı bir güç verdi. Böylece büyük sıkıntıların üstesinden geldik. 3 yıla yakın süredir, ekmeğini yediğimiz şehrimizin markası olan KAYSERİSPOR ‘umuzun başarısı için emek verdik, bu süre içerisinde 3 genel kurul yaparak koltuğa yapışmadığımızı gösterdik. Ancak ya aday çıkmadı, ya da adı geçenleri şehrin kültürü kabul etmedi. Takdir, KAYSERİ’nin ve genel kurulundur dedik ve göreve devam ettik.

Geldiğimiz noktada ise;

Misyonunu tamamlamış bir başkan olarak, çok onurlu ve çok hassas bu görevimden istifa ediyorum.

Yönetiminizce, talebimin kabulünü rica ederken, görevim boyunca benimle birlikte yoğun mesai harcayan siz değerli yönetim kuruluna, Her sıkıntımızı paylaşan Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki’ye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a ve diğer kurum yöneticilerine teşekkür ediyorum. Özellikle; hiçbir kişi veya grubun etki altına alamayacağına inandığım “Tam Bağımsız” ve sadece KAYSERİSPOR sevdasıyla yanıp tutuşan KAPALI KALE grubu başta olmak üzere, bütün taraftarlarımıza minnetlerimi sunuyor, bize moral aşılayan yerel ve ulusal medyaya da teşekkürlerimi ifade ediyorum.

Şahsıma destek verenlerden, yeni Başkana da hep destek-tam destek vermelerini rica ederken, bu şehre ve takıma hakkım geçtiyse helal ediyor, farkında olmadan kırdığım veya bana hakkı geçende varsa helallik istiyorum.

Her şey KAYSERİ ve KAYSERİSPOR için.’’

Erol Bedir’in istifası Kayserispor Yönetim Kurulu tarafından kabul edildi. Yönetim Kurulu’nun oy birliği ile aldığı karara göre Kayserispor Başkanlığına Hamdi Elcuman getirildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 04:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sahtekar
Sahtekar - 9 ay Önce

Beter olun beter..gecen sezon fenerbahceyi kadikoyde yenerken futbolculariniz simarik simarik yalaka hallerde nara atiyordinuz..kumeye yAllah

Duran. Canpolat
Duran. Canpolat - 8 ay Önce

Bizlere ne düşüyorsa bir undan tutalım yeterki küme düşme tehlikesinden uzaklaşırım ben istanbulda yaşıyorum

SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306