banner257

HEDEF ŞAMPİYONLUK...

Melikgazi Belediyespor Yıldız Voleybol takımı, Türkiye Finalleri için Ankara’ya gitti. Yıldız takımda tek hedef Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasında şampiyon olmak.

HEDEF ŞAMPİYONLUK...
Melikgazi Belediyespor Yıldız Voleybol takımı, Türkiye Finalleri için Ankara’ya gitti. Yıldız takımda tek hedef Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasında şampiyon olmak.23-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan Yıldız Erkekler Türkiye Finallerine katılacak olan Melikgazi Belediye Spor Yıldız Voleybol takımı hazırlıklarını tamamlayarak final saatini beklemeye başladı. 

Antrenör Fuat Kalay, ''İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Mücadele ettiğimiz her kategoride büyük başarılara imza attık. Yıldız takımımızda eksik ve sakat oyuncumuz bulunmuyor. Takım olarak inanıyoruz ilk olarak dörtlü gruptan çıkıp ilk 8 takım arasına girip daha sonra Türkiye şampiyonluğunu kovalayacağız. Bize güvenenleri mahcup etmemek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret göstereceğiz” dedi. Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Öztürk de ''Melikgazi Belediyespor olarak mücadele ettiğimiz Basketbol ve Voleybol branşlarında sezonu Voleybol Yıldız Takımımız Türkiye finallerinde oynayacağımız karşılaşmalar ile tamamlayacağız. Bu sezon özellikle Voleybol alt yapı takımlarımız tarih yazmışlar ve bizleri hep gururlandırmışlardır. Gençlerde Yarı Final 2'ncisi, Minik Erkekler’de Türkiye’nin en iyi 9'uncu takımı olarak göğsümüzü kabarttılar. Şimdi söz sırası Yıldız takımımızda. İnanıyor ve güveniyorum, yıldızlarımız bir yıldız gibi Başkent Ankara’da parlayacak ve bize yine farklı bir gurur ve mutluluk yaşatacaklardır'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER