banner311

Kayseri Yaz Dağcılık Eğitim Kursu Tamamlandı

Kayseri K2 Dağcılık ve Kayak İhtisas Spor Kulübü tarafından, Erciyes Dağı’nda gerçekleştirilen, Yaz Dağcılık ve Eğitim Kursu, toplam 24 sporcunun katılımıyla tamamlandı. Yaklaşık bir hafta süren kurs Tekir Bölgesi’nde kurulan kampta son buldu.

Kayseri Yaz Dağcılık Eğitim Kursu Tamamlandı

K2 Dağcılık ve Kayak İhtisas Spor Kulübü'nün "Yaz Dağcılık Eğitim Kursu" 24-30 Mayıs 2021 tarihlerinde 24 sporcunun katılımıyla Erciyes Tekir Bölgesi’nde yapıldı. Kursta Faaliyet sorumlusu Kayseri K2 Dağcılık ve Kayak İhtisas Spor Kulübü Başkanı İsmail Yılmaz, Teknik Direktör Mahmut Gers(5.kademe), Antrenörler; Ahmet Yılmaz(3.kademe), Alirıza Ceyhan(2.kademe), Mahmut Yılmaz (1.kademe) ekibi koordinasyon yaptı.

Sınav Yapıcı ise Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından görevlendirilen Sivas Bölgesi’nden , Nevzat Tezer(5. kademe) önderlik etti. Faaliyette, Kayseri'de bulunan dağcılık kulüplerinden Sahabiye, Turkuaz, Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları'ndan 1'er, Hacılar Erciyes Gençlik ve Spor'dan 3, Kayseri Dağcılık ve İhtisas'tan 4, K2 Dağcılık ve Kayak İhtisas'tan 14 sporcu olmak üzere 24 kişi katıldı.

Kayseri K2 Dağcılık ve Kayak İhtisas Spor Kulübü Başkanı İsmail Yılmaz, ‘’Faaliyete katkı sağlayan Kayseri Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289