banner257

"KAYSERİSPOR'A SAHİP ÇIKALIM"

Kayseri Büyükşehir Belediye ve Kayserispor onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor’daki yönetim belirsizliğini gidermek için çalıştıklarını söyledi. Özhaseki, futbolculara moral verdi ve ‘’Kayserispor’a hepimiz sahip çıkmalıyız’’ dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor Tesisleri'ni ziyaret etti. Kayserispor Tesislerinde Yönetici Yücel Şahin ve Genel Menajer Süleyman Hurma tarafından karşılandı. Ziyaretinde Yücel Şahin, Süleyman Hurma ve işadamı Abdullah Keskinkılıç ile bir süre görüşen Başkan Özhaseki, daha sonra futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Futbolculara moral veren ve yönetimdeki belirsizlikten dolayı etkilenmemelerini isteyen Başkan Özhaseki, yeni yönetim için çalıştıklarını söyledi.

"KAYSERİ İSMİNİN OLDUĞU HER YERDE KENDİMİ GÖREVLİ HİSSETTİM"

Başkan Özhaseki şöyle konuştu:

"Kayserispor'un maçından önceki son antrenmanını izlemek ve futbolcularla görüşüp moral vermek için geldik. Bir iki aydır süren bir yönetim krizi var. Bu durumdan futbolcuların olumsuz etkilenmemesi için morale ihtiyacı vardı. Bugüne kadar yaptığımız 8-10 yıldır emek veren yönetimin bundan sonra da devam etmesini sağlamaktı. Emek, alın teri, gayret vardı ve başarı geldi. Bugün gelinen noktada bunları inkar etmek yakışmaz. Eskiden emek veren herkese, başta Recep Mamur olmak üzere teşekkür ediyoruz. Ellerine sağlık. Ama arkadaşlarımız yeni yönetimde yer almak istemiyorlar. Şehrin belediye başkanı olarak bu gidişata göz yumamayız. Kanuni olarak hiçbir yetkim ve sorumluluğum olmamasına rağmen bu duruma sessiz kalmamız mümkün değil. Çünkü ben Kayseri isminin olduğu her yerde kendimi görevli hissettim."

Başkan Özhaseki, sözlerine şöyle devam etti: "Orada bir sıkıntı varsa çözmeye, bir yük varsa omuzlamaya gayret ettim. Bundan sonra Kayserispor'daki tavrım da aynı şekilde olacak. Önümüzdeki günlerde yeni yönetimin oluşması için bir gayretin içinde olacağız. Yeni arkadaşlar bulacağız. Ben buradan açıkça duyuruda bulunuyorum. Kayserispor yönetiminde olmak isteyen herkes buyursun. 'Ben uğraşmak istiyorum, Kayserispor yönetiminde olmayı seviyorum' diyen herkes buyursun. Bu şehrin takımı. Bir çok yerde adının iyiliklerle, birinciliklerle anılmasını sağlayan Kayseri'nin spor takımına da sahip çıkmaması düşünülemez. Birkaç gün içinde yeni yönetimi dizip takımın iyi gidişatını sağlamamız gerekiyor. İnşallah sezon sonunda şampiyon olarak Kayseri'nin gururu olur."

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner267