banner257

Maç Bileti 3 TL 80 KRŞ Oldu

Yukatel Kayserispor, '38 puan' hedefi doğrultusunda, cumartesi günü oynanacak maç öncesinde bazı tribünlerde bilet fiyatlarının 3 lira 80 kuruş olarak değiştirildiğini duyurdu. Önceden bilet alan seyirciler, artan ücreti Passolig kartlarına iade alabilecek.

Maç Bileti 3 TL 80 KRŞ Oldu

Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu'nun 26'ncı haftasında Giresunspor'u sahasında ağıralayacak olan Kayserispor, Kayseri'deki Kadir Has Stadı'ndaki maç öncesi taraftarlarına müjde verdi. Buna göre, stadın Güney Alt, Kuzey Alt ve Kuzey Üst tribünlerinin 10 lira olan bilet fiyatlarında indirime gidilerek bu maça özel 3 lira 80 kuruş olduğu duyuruldu.

Kayserispor'dan yapılan duyuruda, "Bu hafta puanımızı plakamız '38' yapmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu nedenle sadece bu maça özel Güney Alt, Kuzey Alt-Üst tribünlerin fiyatını 3,80 TL olarak değiştiriyoruz. Biletlerin satışa çıktığı salı gününden itibaren bilet alan taraftarlarımız isterlerse kalan tutarı Passolig kartlarına iade edeceğiz veya bir sonraki iç saha maçında misafir edeceğiz. Haydi Kayseri 26. haftada plakamızı puan durumuna yazdırmaya!" ifadelerini kullanıldı. Duyuruda cumartesi günü Passolig kart kullanıcılarına raylı sistemin 14.00-19.45 arası ücretsiz olduğuna dikkat çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER