Akar ve Büyükkılıç’tan OSB ve Oda Başkanlarıyla Toplantı Akar ve Büyükkılıç’tan OSB ve Oda Başkanlarıyla Toplantı

Yerel seçimlere çok az bir süre kala adaylarda projelerini anlatmaya, tanıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder ŞahinYaşamak Lazım’ projesini tanıttı. Şahin, “Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak. Unutma bir direniştir aynı gökyüzünün altında yaşamak” diyerek çocuklar ve gençler için projelerini anlattı. 
Yurder Şahin “0-3 yaş aralığındaki çocuklarımız için süt desteği vereceğiz. Mahalle kreşleri açarak çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda vakit geçirmelerini sağlayacağız” dedi. Gençler için kütüphane kafeleri açacaklarını söyleyen Şahin” Gençlerimiz kütüphaneye gittiği zaman kahvelerini, çaylarını oradan ücretsiz temin edecek.  Konforlu bir ortamda çalışabilecek. Biz gençlerimize her konuda destek olacağız. Bazı bölgelerimizde kütüphanelerimiz 7/24 açık olacak. Evlatlarımız bu kütüphaneleri diledikleri zaman kullanabilecekler” diyerek Mahalle Kütüphaneleri de kuracaklarını söyledi. 
Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin” Tam veya yarı zamanlı çalışmak isteyen gençlerimize destek olacağız.  Çalışmak üretmek isteyen gençlerimizin başımızın üstünde yeri var. Gençlerimizin yaşamın içinde olduğu hareketli bir şehirin hayalini kuruyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ