Hulusi Akar: “Uyuşturucu, Güçlü Nesilleri Yetiştirmemizdeki En Büyük Engeldir” Hulusi Akar: “Uyuşturucu, Güçlü Nesilleri Yetiştirmemizdeki En Büyük Engeldir”

Meydanda yapılan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrası gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Türkiye yüzyılı’ vizyon belgesini, geniş katılımlı bir toplantıyla yapıldığını hatırlatarak, “Müjdeleri Sayın Cumhurbaşkanımız millete sundu. Gerçekten dünkü ortam harika, coşkulu bir ortamdı. Türkiye Yüzyılı olarak önümüzdeki yüzyıl ülkemizin yüzyılı olacak. Tüm misyon şefleri oradaydı. Oradaki coşkuyu, birlik, beraberliği görünce, ülkemize yönelik projeleri paylaşınca sözle değil, uygulamaları ile anlatınca insan ayrı bir gururlanıyor” ifadelerini kullandı.

TOGG’UMUZU ALACAĞIZ, KAYSERİ’YE YAKIŞIR”

Yerli ve milli otomobil TOGG ile ilgili Kayseri için 38 adet talepte bulunduklarını söyleyen Büyükkılıç, “Türkiye’nin milli otomobil çalışması TOGG’u tebrik ediyorum, ülkemize yakıştı. Şehrimizin plakası 38, daha önce 38 olarak talebimizi iletmiştik. İnşallah satışa sunulur sunulmaz 38 arabamızı Kayseri’mize kazandıracağımızı buradan ifade ediyorum. Epeyce, yoğun talep vardı, dün bunu da orada gözlemledik. Sıramızı bekleyeceğiz ama Kayseri’ye 38 adet ful elektrikli, yerli ve milli aracımız TOGG’umuzu alacağız, Kayseri’ye yakışır” şeklinde konuştu.