Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa İlmek tarafından iftar programı düzenlendi. İftar programında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “AK Parti iktidarı döneminde İncesu’ya önemli yatırımlar yaptık. İlk TOKİ konutları Kayseri’de Pınarbaşı’nda ardından İncesu’da başladı. Nevşehir-Ürgüp yolunu kolaylaştırdık. İncesu eskiden Kayseri’nin dışında bir yerdi. Şimdi Kayseri’ye Hisarcık’tan daha yakın bir noktaya getirdik. Siyaset vefa işidir. Siyaset uzun soluklu bir iştir. Siyaset aynı davayı güden, aynı hissiyatı yaşayan insanların kol kola gittiği büyük bir maratondur. Siyasetçilik bugün burada yarın başka tarafta olanların yeri değildir. Siyasetçilik baştan sona aynı yerde, aynı mekanda bulunan gerçek manada davasına inanan kişilerin bir arada olduğu o örgütlere siyasi parti örgütleri denir. Bizi terk edenleri, nefsine esir olanları AK Parti’nin artıklarına başkaları kucaklarını açıyor. Böyle bir şey yapmalarına da hayret ediyorum. 31 Mart seçimlerinde inşallah belediye başkan adayımız Mustafa İlmek’i biz seçeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Seçim günü nefsine yenik düşenlerin cevabını alacaklarını dile getiren AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, “Her akşam sahura kadar 500 kişi bin kişi hep beraber muhabbet içerisinde çalışmalarını tamamlıyorlar. İncesu’da biz bu bütünlüğü gördük. 31 Mart günüde nefsine yenik düşenler, kendini davadan yüksek görenler o sandıklarda cevabını alacak” şeklinde konuştu. 

İşçilere Çifte Bayram Müjdesi İşçilere Çifte Bayram Müjdesi

Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa İlmek ise, “En büyük, en muazzam iftar yemeğini beraber yapmak şerefine nail oldum. Bugün bu kutlu sofranın etrafında bizi bir araya getiren Allah’a hamt ediyorum. Bizi burada buluşturan inşallah seneye de buluşturacak, daha sonra ki seneye de buluşturacak Allah’a hamt ediyorum. Sizin gibi yol arkadaşlarım, hemşerilerim olduğu için Allah’a hamt ediyorum” diye konuştu.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ