Pınarbaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli ve Kayseri basınının sevilen ismi Alpaslan Polat ve Damla Bayan Kuaförü Sahibi Tuğçe Nur Bozkurt yapılan nişan töreni ile ömür boyu birliktelik için ilk sözlerini verdi. 

Pınarbaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Alpaslan Polat ile Damla Bayan Kuaförü Sahibi Tuğçe Nur Bozkurt’un nişan töreni peri masallarını aratmadı. Ayşe ve İsmail Polat'ın oğulları Alpaslan Polat ile Fatma ve Hacı Bozkurt'un kızları Tuğçe Nur Bozkurt'un nişan merasimine Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, aileler ve çok sayıda davetli katıldı. 

6f4a4951-4d44-4f75-8b45-5e6082bc9fe1

 Genç çiftin nişan yüzüklerini takan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, bir ömür boyu mutlulaklar diledi. Ersoy, “Alpaslan bizim kıymetlimiz, kardeşimiz, Tuğçe'de artık bizim kızımız, gelinimiz, ailemizden birisi oldu. Birbirini seven kardeşlerimin evliliğe ilk adım attığı bu mutlu günlerinde yanlarında olmaktan mutluyum” dedi. 

Kayseri'de Şiddetli Dolu Yağışı Kayseri'de Şiddetli Dolu Yağışı

cddf5894-937a-4b96-8c16-50f2af535c2d
   Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ise, böylesine mutlu bir günde genç çiftin yanında bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Hem Alpaslan'ımıza hem de Tuğçe kızımıza bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Genç kardeşlerimizin mutluluğuna şahit olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti” dedi.