İktidar, İthalata Dayalı Politikasıyla Türk Çiftçisini Ağlatmaktadır İktidar, İthalata Dayalı Politikasıyla Türk Çiftçisini Ağlatmaktadır

Anadolu’nun lider şehri Kayseri’nin sporda, kültürde, bilimde altyapısını güçlü tutmaya her zaman özen gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eğitim alanında da aynı özveri ve gayreti sürdürüyor. Bu anlamda, Başkan Büyükkılıç, hizmetlerini etkin şekilde sürdürebilmek amacıyla kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile istişarelerde bulunarak, bir araya gelmeye de devam ediyor.

Eğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Mehmet Emin Aslantürk ve sendika yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, eğitimcilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükkılıç, Başkan Aslantürk ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Eğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Mehmet Emin Aslantürk de Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a eğitim alanında yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ve Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk de hazır bulundu.