Her fırsatta Büyükşehir Belediyesi personeli ile bir araya gelen, hizmet noktasında ekiplerle sürekli iletişim halinde olan Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım hizmetinde görevli şoförlerle buluştu. Sabahın ilk saatlerinde Büyükşehir Belediyesi kapalı otoparkında personel ile çay ve simit eşliğinde sohbet eden Büyükkılıç, birlik ve beraberliğin önemine işaret etti.

Başkan Büyükkılıç, personele fedakârca, dürüstçe, güvenilir bir şekilde çalışmaya devam etmelerini tavsiye ederek, “Güne Büyükşehir Belediyemizin ulaşım hizmetini sağlayan şoförlerimizle birlikte başladık. Çay ve simit eşliğinde çalışma arkadaşlarımızla keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Rabbim kazasız, belasız hayırlı hizmet ömürleri versin” diye konuştu.

Sinan Ateş Davasının Seyri Değişebilir Sinan Ateş Davasının Seyri Değişebilir

Personele görevlerinde kolaylıklar dileyen Büyükkılıç’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Oğuzhan Postallı, İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın da eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sıcak ve samimi sohbetin anısına personel ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ