Sadece insanların değil adeta tüm canlıların hizmetini de gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarda bulunan Başkan Büyükkılıç yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, hayvanların da ihtiyaçları için gayret gösteriyor.

Geçtiğimiz aylarda ‘Atlı Tur’ hizmeti başlatan Büyükşehir, şimdi de atların sağlık, bakım, beslenme gibi günlük ihtiyaçlarının karşılandığı ‘at pansiyonu’ hizmetini uygulamaya koydu.

GELENEKSEL SPORLAR MERKEZİ’NDE HİZMETTE

At pansiyonu hizmeti, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. kuruluşunun önemli tesislerinden birisi olan Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde gerçekleştiriliyor.

LGBT’nin Örgütlenmesine Karşıyız LGBT’nin Örgütlenmesine Karşıyız

Pansiyonda, atların günlük bakımları, sağlık ve beslenmeleri özenle gerçekleştirilirken, detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’ni ziyaret edebileceği veya 0 530 375 00 38 numaralı telefondan iletişime geçebileceği belirtildi.

Kayserililere sporu sevdiren, bir yaşam biçimi olarak benimseten ve ülke sporuna profesyonel sporcular kazandıran Büyükşehir Spor A.Ş.’nin bu anlamda hizmetleri devam edecek.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ