Çanakkale Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

07:21 saat

16 July 2024

9 Muharrem 1446
(Yâ Ali!) Allâh’a yemin olsun ki tek bir kişinin senin vasıtanla hidâyete ermesi, senin için kızıl develer (bahşedilip senin de onları fakirlere tasadduk etmen)den daha hayırlıdır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:02

Güneş

05:52

Öğle

13:26

İkindi

17:22

Akşam

20:49

Yatsı

22:31

Çanakkale Namaz Vakitleri

Çanakkale Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 04:02 05:52 13:26 17:22 20:49 22:31
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 04:03 05:52 13:26 17:22 20:49 22:30
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 04:04 05:53 13:26 17:22 20:48 22:29
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 04:06 05:54 13:26 17:22 20:47 22:28
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:07 05:55 13:26 17:21 20:47 22:27
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:08 05:56 13:26 17:21 20:46 22:26
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:10 05:57 13:26 17:21 20:45 22:25
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:11 05:57 13:26 17:21 20:44 22:23
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:12 05:58 13:26 17:21 20:44 22:22
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:14 05:59 13:26 17:21 20:43 22:21
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:15 06:00 13:26 17:20 20:42 22:19
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:17 06:01 13:26 17:20 20:41 22:18
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:18 06:02 13:26 17:20 20:40 22:17
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:19 06:03 13:26 17:20 20:39 22:15
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:21 06:04 13:26 17:19 20:38 22:14
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:22 06:05 13:26 17:19 20:37 22:12
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:24 06:06 13:26 17:19 20:36 22:11
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:25 06:07 13:26 17:18 20:35 22:09
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:27 06:07 13:26 17:18 20:34 22:08
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:28 06:08 13:26 17:18 20:33 22:06
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:30 06:09 13:25 17:17 20:32 22:04
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:31 06:10 13:25 17:17 20:30 22:03
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:32 06:11 13:25 17:16 20:29 22:01
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:34 06:12 13:25 17:16 20:28 21:59
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:35 06:13 13:25 17:15 20:27 21:58
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:37 06:14 13:25 17:15 20:25 21:56
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:38 06:15 13:25 17:14 20:24 21:54
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:40 06:16 13:24 17:14 20:23 21:53
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:41 06:17 13:24 17:13 20:22 21:51
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:42 06:18 13:24 17:13 20:20 21:49
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:44 06:19 13:24 17:12 20:19 21:47