TMSF, HES Kabloyu Satışa Çıkardı TMSF, HES Kabloyu Satışa Çıkardı

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Talatpaşa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada imar, taziye evi, doğalgaz ve asfalt sıkıntısı çeken vatandaşlar, “Kayseri’de şehrin merkezindeyiz ama doğalgazımız yok. Cenazemiz olduğu zaman taziye evi ve cenaze çadırı konusunda sıkıntı çekiyoruz” dedi. 
Kocasinan ilçesinin belediyenin hizmetlerinden ve yatırımlarından mahrum bırakıldığını ifade eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, seçildiği takdirde ilk olarak doğalgaz konusunda yardımcı olacaklarını ve imar sorunlarının çözüleceği sözünü verdi.

Mahalleler özelinde projeler geliştireceklerini açıklayan Türkmen, “İmar düzenlemeleri ile vatandaşların mağduriyetlerini gidererek ilçeye konfor kazandıracağız. Hizmet adaletsizliğini bitirerek sorunları kökten çözeceğiz. Her bir vatandaşımız aynı kalitede hizmet almayı hak ediyor. Vatandaşlarımızın mutlu anında olduğu gibi acı zamanlarında da yanlarında olacağız. Her mahalleye bir taziye evi yapacağız ve cenaze çadırı konusunda bir sıkıntı yaşanmayacak. Cenazesi olan ailelerimiz acılarını yaşarken yemek ve çadır derdine düşmeyecek. Vatandaşımızın derdine DEVA olarak taziye evi yaparak cenaze yemeği hizmetini biz vereceğiz” diye konuştu.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ