banner311

KAYÜ Sosyal Bilimler MYO’da Mezuniyet Töreni

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) 2020-2021 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.

KAYÜ Sosyal Bilimler MYO’da Mezuniyet Töreni

Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesindeki tören alanında düzenlenen mezuniyet ve şed bağlama törenine, Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Okan Karahan, Genel Sekreter Mehmet Akkuş, Genel Sekreter Yardımcısı ve Sosyal Bilimler MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Seyfettin Kaan Altınkaynak, meslek okulu müdürleri, senato üyeleri ve akademik personel ile öğrenci ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, “Mezuniyet törenleri bazen büyük sevinçlerin yaşandığı anlardır. Ancak çoğu zaman mezuniyetler yeni kaygıların, yeni endişelerin, yeni açılımların, yeni ufukların oluştuğu ve geliştiği zamanlardır. Burada almış olduğunuz mesleki ve teknik eğitim sonrasında artık ülkemize, Türkiye Cumhuriyetine, gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde çalışarak memleketimizin daha da ileriye gitmesini, güçlenmesini sağlayacak bu yönde çalışmalarda bulunacaksınız. Bundan sonraki yaşamlarınızda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289