Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ‘Öğrenci dostu’ hizmet vizyonu doğrultusunda eğitim alanında takdir toplayan önemli hizmetlere imza atan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, her eğitim öğretim döneminde üniversitelerde ve aralıksız şekilde kütüphanelerinde hizmet veren sıcak çorba dağıtım noktalarının sayısını arttırdı.

Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç’ın talimatlarıyla KAYTUR tarafından ERÜ Tıp Fakültesi Gevher Nesibe derslikleri önünde sıcak çorba dağıtım noktası kuruldu.

Ali Çamlı'dan, Hakem Halil Umut Meler'e Saldırı Girişimi Ali Çamlı'dan, Hakem Halil Umut Meler'e Saldırı Girişimi

Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz sıcak çorba hizmeti ile derslere gelen öğrencilerin içini ısıtırken, Büyükşehir Belediyesi’nin sıcak çorba hizmetinden faydalanan öğrenciler, uygulamanın öğrenciler açısından çok yararlı ve sevindirici olduğunu kaydederek Büyükkılıç’a teşekkür ettiler.

Eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte kentteki tüm üniversitelerde sıcak çorba dağıtım hizmetine başlayan Büyükşehir Belediyesi KAYTUR A.Ş. ayrıca Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Merkez Kütüphanesi ve Şehir Kütüphanesi’nde ise sıcak çorba ve çay hizmetini aralıksız sürdürüyor.