Anadolu Ateşi Dans Okulu Açıldı

Anadolu Ateşi dans okullarının 12’incisi Kayseri de açıldı. Dans Eğitmeni Oğuz Altay’ın önderliğinde Mustafa Şimşek Bulvarı üzerinde hizmete giren okul, çok sayıda davetlinin katılımı ile açıldı.

Anadolu Ateşi Dans Okulu Açıldı

Mustafa Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğinde 5 binden fazla canlı performansla 102 ülke ve 295 şehirde 45 milyon seyirciye ulaşan Anadolu Ateşi, Kayseri de dans okulu açtı. Okulun açılışına çok sayıda davetli katıldı.

“KAYSERİ HALKINA DANSI SEVDİRMEYİ AMAÇLIYORUZ”

Açılış öncesi konuşan Dans Eğitmeni Oğuz Altay yaptığı açıklamada, Kayseri halkına dansı sevdirmeyi amaçladıklarını belirterek şunları söyledi: “ Benaslen Kayseriliyim. Anadolu Ateşi bünyesinde 13 yıldır profesyonel dans etmekteyim. Mustafa Şimşek Bulvarı üzerinde açılan okulumuzda, 400 kişilik kapasite ile 1500 metrekare alanda faaliyet göstereceğiz. 4-17 yaş grubu çocuklarımız okulumuza kayıt yaptırabilecekler.”dedi.

“BAŞARI GÖSTEREN KURSİYERLER, ANADOLU ATEŞİ DANS GRUBU İLE SAHNE ALMA FIRSATI YAKALAYABİLECEK”

Ayrıca, cimnastik, bale, modern dans, ritim, sahne sanatları, drama ve anadolu ateşi repertuar dansları gibi bir çok kategoride kurslar açacaklarını anlatan Altay, “8 aylık eğitimlerimizin sonunda başarı gösteren kursiyerler, Anadolu AteşiDans Grubu ile sahne alma fırsatı yakalayabilecek” dedi.

DUALAR EŞLİĞİNDE AÇILDI

Yapılan konuşmaların ardından Anadolu Ateşi dans okullarının 12’incisi dualar eşliğinde açıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289