Lpg Haberleri

lpg haberleri ve güncel lpg gelişmeleri, lpg ile ilgili tüm video, lpg fotoğrafları ve lpg haberleri KAYSERİ YEREL HABER - Son Dakika, Güncel Haberler sitemizde


GÜNDEM

Otogaz fiyatı zamlandı. Akaryakıt fiyatları geçtiğimiz haftalarda peş peşe indirim haberleri ile gündeme gelmişti. Hem motorin hem de benzin fiyatı...

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 1 lira 35 kuruşluk indirim bekleniyor.

EKONOMİ

Akaryakıt grubu ürünlerinden benzine perşembe gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde uygulanması beklenen 1 lira 80 kuruşluk zam kesinleşti.

EKONOMİ

Akaryakıt grubu ürünlerinden motorine pazartesi gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 2 lira 55 kuruşluk zam uygulanması bekleniyor.

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden benzine bugün gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 95 kuruşluk zam kesinleşti.

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden benzine yarın gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 95 kuruşluk zam beklentisi oluştu.

GÜNDEM

Son dakika: Motorin ve benzin fiyatlarındaki artışlar sürücülerin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Bugün motorin fiyatları bir kez daha yükseldi....

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden motorine pazartesi gece yarısından itibaren (30.01.2024) geçerli olacak şekilde 1 lira 38 kuruşluk zam beklentisi oluştu.

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde gelmesi beklenen 1 lira 3 kuruşluk zam, 1 lira...

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden LPG’ye (otogaza) bugün gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 40 kuruşluk zam beklentisi oluştu.

GÜNDEM

Akaryakıt ürünleri benzin, motorin ve LPG’ye yeni yıl sonrasında ÖTV artışı kaynaklı zam uygulaması yürürlüğe girdi.

GÜNDEM

Akaryakıt grubu ürünlerinden motorine dün gece 1 lira 34 kuruşluk indirim gelmişti.