Polis Uygulamasında 2 kişiye 12.5 yıl Hapis Cezası Polis Uygulamasında 2 kişiye 12.5 yıl Hapis Cezası

11 Eylül’de yeni eğitim öğretim dönemine başlayacak öğrencilerin daha temiz bir çevrede okullarından istifade edebilmeleri amacıyla ilçe genelindeki tüm okullarda çevre temizliği başlatan Hacılar Belediyesi, hummalı bir çalışma yapıyor.

Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler, ilk, orta ve lise düzeyindeki tüm okulların bahçelerinde çevre düzenlemesi ve genel temizlik çalışması yapıyor. Bu sayede okul çevrelerinin estetik açıdan daha güzel bir görünüme kavuşması sağlanıyor.

HACILAR BELEDİYESİ OKULLARI YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIRLIYOR (4)

Eğitime yönelik faaliyetlere her fırsatta destek olduklarını ifade eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda eğitim öğretim görmesi amacıyla okullarımızın çevre temizliğini gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız için daha iyi fiziki koşulların oluşturulması için sürdürdüğümüz çalışmalarla okullarımız yeni eğitim öğretim dönemine tertemiz bir şekilde girmiş olacak. Tüm öğrencilerimize ve eğitim camiamıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.