Personel eğitimini yerinde inceleyen Başkan İlmek, konuyla ilgili “Bölgenin en uzunZip Line merkezini gerek ilçemize gerekse Kayserimize kazandırıyoruz.  Baraj üzerinden Derebağ ve Erciyes manzaralı Zip Line herkesi bekliyoruz” dedi.


Kayseri Valiliği ve İncesu Belediyesi İş birliği ile yapımı tamamlanan Zip Line Adrenalin Merkezi açılış için gün saymaya başladı. Bölgenin en uzun, Türkiye’nin ise 3’ncü büyük uzunluğa sahip İncesu Zip Line de çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı. Tesislerde çalışacak personelin uygulama eğitimine katılan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Zip Line ’nin son derece güvenli olduğu söyleyen Başkan İlmek “Kayseri Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in katkıları ile bu büyük projeyi ilçemize kazandırdık.

Yeni Düzenleme Yolda: Vergilerle İlgili İddialara Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor Yeni Düzenleme Yolda: Vergilerle İlgili İddialara Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor

Kurulum ve çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlandı. Şimdi Zipline merkezinde çalışacak personel, atlama, kurulum ve sağlık eğitimi alıyorlar. Son derece güvenli bir sistemi var. 450 metre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun 3’ncü Zip Line merkezi olan tesisimiz yabancı turist içinde çekim merkezi olacak. Hazırlıklarımız tüm hızı ile sürüyor. Artık açılış için gün saymaya başladık. Yakında görkemli bir açılış ile halkımızın ve çevre illerden gelecek misafirlerin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ