Başkan Büyükkılıç’tan Ulaşıma Açılan Necmettin Erbakan Bulvarı’nda İnceleme Başkan Büyükkılıç’tan Ulaşıma Açılan Necmettin Erbakan Bulvarı’nda İnceleme

Kayseri Yerel Haber’e konuşan İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı Tuncer Küçük,”Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerine, teşkilat olarak çok iyi hazırlandık. Melikgazili hemşerilerimize en iyi ve en güzel hizmeti sunacak adayı Sedat Kılınç’ı çıkardık. Teşkilatımız ve adayımız iş güdüm içerisinde birlikte seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sahadaki çalışmamızın verileri bizlere olumlu yansıyor. Melikgazi Belediye Başkanlığını kazanacağız” diye konuştu.


SEÇİME HAZIRIZ:
Seçime yönelik siyasi çalışmaların aralıksız devem ettiğini, seçim günü sandıkta görev alacak, görevlilerinin eksiksiz olarak hazır olduğunu söyleyen İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı Tuncer Küçük,” Melikgazi İlçemize bağlı 58 mahallemizde 1250 secim sandığı var. Melikgazi Teşkilatı olarak 1250 sandıkta görev yapacak arkadaşlarımızı güzel bir organizasyonla tamamladık. Nüfus bakımından 81 ilimiz içerisinde neredeyse 45 il nüfusuna denk gelen Melikgazi İlçemizde, gece gündüz demeden siyasi çalışmalarımızı yürütüyoruz.31 Martta bu çalışmalarımızın karşılığını Başkanımız Sedat Kılıç ile alacağız inşallah” dedi.
Haber-Selahattin KARAKOÇ

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ