ORAN Kalkınma Ajansı desteğiyle KESOB’da düzenlenen Esnafım Eğitimle Gelişiyor eğitim projesi sonra erdi. Projenin ve eğitim takviminin sona ermesinin ardından KESOB Konferans Salonu’nda eğitim programını tamamlayan kursiyerler için sertifika takdim töreni gerçekleştirildi. Törene ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Emin Kilci, KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, KESOB Yönetim Kurulu üyeleri, Kalder Kayseri Şubesi Genel Sekreteri Latife Şahin, KESOB proje danışmanı ve GoSa Yazılım Danışmanlık firması sahibi Gonca Ertuğrul, kursiyerler ve öğrenciler katıldı.

BİRİ BİTTİ, DİĞER PROJELERLE ÇALIŞMALARA DEVAM

Törende konuşan KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, eğitime önem verdiklerini söyledi. Meslek hayatından öğrencilere kesitler aktaran Odakır, tavsiyeler verdi. Odakır, “Projenin hayata geçmesinde başta Sayın Ahmet Emin Kilci beyefendi olmak üzere bütün paydaşlarına teşekkür ediyorum. Sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik ediyor, hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Ayrıca Odakır, farklı projelerin bulunduğunu ve gelişmeleri takip ettiklerini belirtti.

Seçime 15 Gün Kala İşe Alınmış Seçime 15 Gün Kala İşe Alınmış

KİLCİ, KURSİYERLERİ TEBRİK ETTİ

ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Emin Kilci de konuşmasında KESOB’la yapılan projeye değindi ve Kilci de eğitimin önemine değindi. ORAN Kalkınma Ajansı olarak yapılan faaliyetleri de aktaran Kilci, düzenlenen tören için teşekkür ederek, sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik etti.

SON EĞİTİMLE PROJE TAMAMLANDI

Konuşmaların ardından eğitim programını tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Törenin ardından projenin son eğitimi Latife Şahin tarafından verilerek program sonlandı.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ