Ev Almak İsteyen Herkesi İlgilendiriyor Ev Almak İsteyen Herkesi İlgilendiriyor

KASKİ, Tahtaköprü Mahallesi’nde 9 bin 800 metre içme suyu hattı imalatı için çalışmalarını sürdürüyor.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KASKİ Genel Müdürlüğü’nün içme suyu temini çalışmalarını merkez ve ilçelerde ihtiyaç önceliğine göre belirlenen bölgelerde aralıksız şekilde sürdürdüğünü söyledi.

KASKİ’nin çalışmalarında tüm altyapı problemlerini göz önüne alarak günübirlik projeler yerine uzun vadeli çözümler üreterek hem kesintisiz hizmet sunduğunu hem de daha yaşanabilir ortamlar oluşturduğuna dikkat çeken Başkan Büyükkılıç, “Altyapı gelişmekte olan kentlerin olmazsa olmazıdır. Altyapınız ne kadar güçlü ise buna bağlı olarak yaşam kaliteniz de o kadar güçlü olur. Bunun bilincindeyiz.

Çok şükür faaliyetlerimizi büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek sürdürüyoruz. Sorumluluk alanlarımız içerisinde yer alan tüm bölgeler, bizim için aynı ölçüde değerlidir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Vatandaşımız mutlu oldukça biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz. Hizmet etmeyi çok seviyoruz. Pınarbaşı ilçemize bağlı Tahtaköprü Mahallemizde içme suyu temini için önemli bir proje başlattık. İş kapsamında yeni nesil O-PVC borular kullanarak 11 milyon 300 bin TL maliyet ile toplam uzunluğu 9 bin 800 metre olan içme suyu isale hattı imalatı çalışmalarımızı tüm hızla sürdürüyoruz. İnşallah kısa bir süre içerisinde bitirerek orada yaşayan hemşehrilerimize sağlıklı ve kaliteli içme suyu ulaştıracağız. Yapılacak projemizin ilçe halkımıza ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yatırımlarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ